Metalo laužas

UAB „Jungalas“ jau daugiau nei dvidešimt metų rūpinasi, kad metalo laužas Lietuvoje būtų surenkamas ir perdirbamas. Esame viena iš labiausiai patyrusių metalo laužo supirktuvių šalyje, o taip pat daugiau nei dešimt metų esame Antrinio Perdirbimo Įmonių Asociacijos nariai ir nuolat tobuliname teikiamas paslaugas. Tad jei norite atsikratyti metalo laužu – esame patikimi ir patyrę partneriai, kurie pasirūpins Jūsų metalo laužu. Pamirškite sudėtingą metalo laužo pardavimo procesą – mes dirbame greitai ir sklandžiai!

Juodieji ir spalvotieji metalai, nebevažiuojančios (arba netinkančios eksploatacijai) transporto priemonės (taip pat išduodame sunaikinimo pažymėjimus) – tai metalo laužas, kurį superkame konkurencingomis kainomis. Taigi metalo laužas – tai ne tik galvos skausmas, o galimybė „užsidribti“ parduodant Jums visiškai nereikalingas metalo atliekas ar nevažiuojančias transporto priemones.

Atsikratyti metalo laužu dar niekada nebuvo taip paprasta – susisiekite su mumis jau šiandien ir sutarsime Jums patogų laiką, kada atvyksime ir išsivešime metalo laužą arba galite jį pristatyti patys. Spalvotųjų metalų laužą superkame tiek iš įmonių, tiek iš fizinių asmenų, todėl turime klientų iš įvairiausių Lietuvos vietų bei verslo sektorių. Stengiamės išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą ir nuolatiniams klientams pasiūlyti dar geresnes sąlygas bei paslaugų kainas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Jums galime pateikti aukščiausios klasės metalo laužo supirkimo paslaugas – tam turime pasitelkę moderniausią įrangą, su kuria galime darbus atlikti greitai, kokybiškai ir patikimai. Metalo laužas, jo supirkimas bei utilizacija yra griežtai reguliuojama ir prižiūrima, todėl itin daug dėmesio skiriame ekologijai bei aplinkos apsaugai – galvokime apie švarų ir saugų rytojų jau šiandien.

Jei turite nereikalingos technikos ar kitų spalvotųjų metalų – pats laikas susisiekti su viena profesionaliausių metalo laužo supirktuvių Lietuvoje – UAB „Jungalas“ dirba greitai, patikimai ir superka metalo laužą tikrai patrauklia kaina. Išlaikyti Jūsų pasitikėjimą galime tik vienu būdu – nuolat tobulindami paslaugas, augindami personalą ir investuodami į naujausią įrangą. Tikimės, kad ir toliau išliksime rinkos lyderiais bei sulauksime tik gerų atsliepimų iš Jūsų – tai mūsų svarbiausias tikslas!

Metalo laužas